237. Néprajzi tárgyak
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
481-500
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-736]
Kuglófsütő
osztrák, 19. sz. vége, mázas cserép, sérült
481. tétel
Bőrványoló
Alföld, 19. sz. eleje, bronz
482. tétel
Bőrványoló
Alföld, 19. sz. eleje, bronz
483. tétel
Bőrványoló
Alföld, 19. sz. eleje, kovácsoltvas
484. tétel
Lat készlet
1900 körül, sárgaréz, D.R.12-22 jelzettel, 8 db-os
485. tétel
Süteményforma, 3 db
Ausztria, 19. sz. vége, ónozott vörösréz
486. tétel
Rádli, 7 db
magyar, 20. sz. eleje, fa és réz
487. tétel
Gyertyakoppintó
Erdély, 19. sz. első fele, kovácsoltvas
488. tétel
Rádli, 6 db
magyar, 20. sz. eleje, esztergált fa és réz
489. tétel
Konyhai készlet - fogas és 8 db eszköz
magyar, 19. sz. vége, kovácsoltvas és fa
490. tétel
Tarkedlisütő
Balkán, 19. sz. vége, ónozott vörösréz, kovácsoltvas nyéllel
491. tétel
Konyhai készlet, 3 db-os (kés, aprító és bárd)
magyar, 19. sz. vége, acél és fa
492. tétel
Kuglófforma
magyar, 19. sz. második fele, ónozott vörösréz
493. tétel
Kávédaráló
magyar, 20. sz. eleje, fa, sárgaréz, vas
494. tétel
Kuglófforma
495. tétel
Tányér, 18 db
Hollóháza, Apátfalva és Városlőd, 20. sz. eleje, festett keménycserép
496. tétel
Vasalótalp
Ausztria, 20. sz. eleje, öntöttvas
497. tétel
Vasaló
magyar, 19. sz. vége, sárgaréz, kovácsolt vas, öntöttvas betéttel
498. tétel
Tányér, 17 db
Hollóháza és Wilhelmburg, 1900 körül, festett keménycserép, 2 db repedt, ragasztott
499. tétel
Füstölőtartó és gyertyatartó pár
magyar, 19. sz. második fele, sárgaréz
500. tétel
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
481-500
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-736]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS