237. Néprajzi tárgyak
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
521-540
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-736]
Talpas pohár, 4 db
Erdély, 19. sz. második fele, színtelen hutaüveg, egyiken apró csorbulás
521. tétel
Kávédaráló
Ausztria, 20. sz. eleje, festett porcelán, réz szerelékkel és fa tartállyal
522. tétel
Fedeles patika tégely
Zemplén, 19. sz. eleje, csontüveg
523. tétel
Lámpás
Parád, 19. sz. második fele, "gerezdes", festett díszítésű zöld hutaüveg, réz szerelékkel
524. tétel
Pohár
Zemplén, 19. sz. első fele, tejüveg
525. tétel
Szőlőmosó, 2 db
Zemplén, 20. sz. eleje, formába öntött színtelen üveg
526. tétel
Éjjeliedény
Zemplén, 19. sz. vége, színtelen, fújt hutaüveg
527. tétel
Palack
Zemplén, 19. sz. második fele, színtelen hutaüveg, csiszolt díszítéssel
528. tétel
Kocsmai palack, 2 db
Zemplén, 19. sz. második fele, színtelen hutaüveg
529. tétel
Palack
Zemplén, 19. sz. második fele, színtelen hutaüveg, köszörült díszítéssel
530. tétel
Vászonsimító
Zemplén, 19. sz. első fele, zöld hutaüveg
531. tétel
Vászonsimító
532. tétel
Vászonsimító
Zemplén, 19. sz. második fele, színtelen hutaüveg, üvegszálas díszítéssel
533. tétel
Kancsó
Zemplén, 19. sz. vége, színtelen hutaüveg, üvegszálas rátétes díszítéssel, talpon apró csorbulással
534. tétel
Kancsó
Zemplén, 19. sz. eleje, zöldes színű hutaüveg, üvegszálas rátétes díszítéssel
535. tétel
Bokály
Erdély, 19. sz. eleje, színtelen hutaüveg, kék üvegszálas díszítéssel, fülénél repedt
536. tétel
Palack
Erdély, 19. sz. vége, formába fújt, kék üveg
537. tétel
Bokály
Porumbák, 18. sz. vége, zöldes hutaüveg, üvegszálas díszítéssel
538. tétel
Pásztorüveg és pohár
Parád, 19. sz. második fele, kobaltkék hutaüveg
539. tétel
Márcos pohár, 2 db
Erdély, 19. sz. eleje, mézszínű hutaüveg, egyik sérült
540. tétel
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
521-540
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-736]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS