237. Néprajzi tárgyak
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
541-560
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-736]
Talpas kínáló
Parád, 19. sz. első fele, kobaltkék hutaüveg
541. tétel
Talpas pohár
Parád, 19. sz. második fele, 10 lapra csiszolt kobaltkék hutaüveg, apró sérüléssel
542. tétel
Kancsó
Porumbák, 18. sz. vége, pecsétviasz színű díszítésű csontüveg
543. tétel
Palack
Erdély, 19. sz. második fele, formába fújt kék üveg
544. tétel
Kancsó
Porumbák, 18. sz. második fele, pecsétviasz színű díszítésű tejüveg, sérült
545. tétel
Palack
Zemplén, 1888, színtelen hutaüveg, köszörült díszítéssel, "Kecivan (?) János - Nagy Katalin" felirattal
546. tétel
Palack
Somhegy, 1823, színtelen hutaüveg, köszörült díszítéssel, "B. I." monogrammal
547. tétel
Palack
Zemplén, 1863, színtelen hutaüveg, köszörült díszítéssel, "T J" monogrammal
548. tétel
Bütykös kancsó
Zemplén, 19. sz. második fele, formába fújt, színtelen hutaüveg
549. tétel
Tölcsér és pálinkás palack
Baranya megye, 19. sz. második fele, színtelen hutaüveg, tölcséren kis repedés
550. tétel
Fürdőpohár, 2 db
Szliács és Előpatak, 1892, színtelen hutaüveg, köszörült díszítéssel, apró sérüléssel
551. tétel
Patikaüveg
Zemplén, 18. sz. vége, színtelen hutaüveg, restaurált, törött
552. tétel
Bütykös kancsó, 2db
553. tétel
Bormintavevő üveg
Tokaj, 19. sz. második fele, színtelen hutaüveg
554. tétel
Bütykös kancsó, 2db
555. tétel
Gyógyszeres fiola, 2 db
Erdély, 19. sz. eleje, zöldes hutaüveg
556. tétel
Pohár
Somhegy, 1835, zöldes hutaüveg, köszörült díszítéssel, "Cs J" monogrammal, "Vivát" felirattal
557. tétel
Palack
német, 19. sz. eleje, színtelen hutaüveg, színes zománcfestéssel és hátoldalán német felirattal
558. tétel
Tintatartó, 3 db
Zemplén, 19. sz. második fele, színtelen és zöldes hutaüveg
559. tétel
Patika edény
Zemplén, 19. sz. második fele, zöld hutaüveg, peremén apró sérülés
560. tétel
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
541-560
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-736]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS