237. Néprajzi tárgyak
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
561-580
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-736]
Szenteltvíztartó
Zemplén, 19. sz. eleje, színtelen hutaüveg
561. tétel
Szenteltvíztartó
Ausztria, 19. sz. vége, formába fújt üveg
562. tétel
Cukorka tartó
Zemplén, 19. sz. vége, szintelen formába fújt üveg, fedelén apró sérülések
563. tétel
Cukorka tartó
Zemplén, 19. sz. vége, színtelen, formába fújt üveg, pereme sérült
564. tétel
Pincetokba való palack
Zemplén, 19. sz. második fele, színtelen hutaüveg
565. tétel
Lopó
566. tétel
Pincetokba való palack
567. tétel
Mosdótál
568. tétel
Palack
Zemplén, 1900 körül, zöld üveg
569. tétel
Bólya
Zemplén, 19. sz. második fele, formába öntött, zöld hutaüveg
570. tétel
Palack
Zemplén, 19. sz. vége, zöld hutaüveg, 3 literes pecséttel
571. tétel
Pincetokba való palack dugóval
572. tétel
Pincetokba való palack
573. tétel
Pálinkás palack
Zemplén, 19. sz. közepe, színtelen hutaüveg, kobaltkék szájperemmel
574. tétel
Pincetokba való palack
Zemplén, 19. sz. második fele, színtelen "hólyagos" hutaüveg
575. tétel
Légyfogó dugóval
Zemplén, 19. sz. vége, színtelen hutaüveg
576. tétel
Szenteltvíztartó
577. tétel
Bütykös kancsó, 2 db
Zemplén, 19. sz. második fele, formába fújt, színtelen hutaüveg
578. tétel
Bütykös kancsó
Zemplén, 19. sz. vége, formába fújt, rózsaszín hutaüveg
579. tétel
Fedeles patika edény, 2 db
magyar, 20. sz. eleje, feliratos, fehér porcelán
580. tétel
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
561-580
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-736]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS