237. Néprajzi tárgyak
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
581-600
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-736]
Patikaüveg dugóval, 2 db
Zemplén, 20. sz. eleje, csiszolt, feliratos, színtelen üveg
581. tétel
Patika tégely, 2 db
magyar, 20. sz. eleje, esztergált, feliratos fa, egyik repedt
582. tétel
Patika tégely
magyar, 19. sz. második fele, esztergált, festett fa
583. tétel
Patika tégely, 3 db
magyar, 20. sz. eleje, esztergált feliratos fa
584. tétel
Patikaüveg dugóval, 2 db
Zemplén, 20. sz. eleje, csiszolt, feliratos sötétbarna üveg
585. tétel
Patikaüveg dugóval, 3 db
Zemplén, 20. sz. eleje, csiszolt, feliratos színtelen üveg
586. tétel
Patikaüveg dugóval, 3 db
Zemplén, 19. sz. vége, csiszolt, feliratos sötétbarna és kobaltkék üveg
587. tétel
Patikaüveg dugóval, 3 db
588. tétel
Patikaüveg dugóval, 3 db
Zemplén, 19. sz. vége, csiszolt, feliratos, színtelen üveg
589. tétel
Patikaüveg dugóval, 2 db
Zemplén, 20. sz. eleje, színtelen, feliratos üveg
590. tétel
Patikaüveg dugóval, 3 db
591. tétel
Patikaüveg dugóval, 2 db
Zemplén, 20. sz. eleje, csiszolt, feliratos mézszínű üveg
592. tétel
Patikaüveg dugóval, 3 db
593. tétel
Patikaüveg dugóval, 3 db
Zemplén, 19. sz. vége, csiszolt, feliratos, mézszínű üveg
594. tétel
Fedeles patikai tégely, 2 db
Ausztria, 19. sz. második fele, feliratos, címkés porcelán
595. tétel
Fedeles patika tégely, 3 db
magyar, 19. sz. vége, feliratos, fehér porcelán
596. tétel
Fedeles patikai tégely, 2 db
597. tétel
Patikaüveg dugóval, 4 db
Zemplén, 19. sz. vége, csiszolt, feliratos színtelen üveg
598. tétel
Patika tégely
Miskolc, 19. sz. eleje, festett keménycserép, jelezve az alján: "Miskolcz", fedele hiányzik
599. tétel
Fedeles patikai tégely, 2 db
Bécs, 1849, feliratos, fehér porcelán, egyik jelzett az alján
600. tétel
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
581-600
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-736]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS