237. Néprajzi tárgyak
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
601-620
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-736]
Fedeles patikai tégely, 2 db
Zsolnay gyár, Pécs, 20. sz. eleje, fehér porcelánfajansz, jelezve az alján
601. tétel
Fedeles patikai tégely, 3 db
Ausztria, 19. sz. második fele, feliratos fehér porcelán
602. tétel
Víztartó (Kobak)
Somogy megye, 1944, karcolt díszítésű dísztök, "Mit is mondott az öreg Kis ...." felirattal
603. tétel
Víztartó (Kobak)
Somogy megye, 20. sz. első fele, karcolt díszítésű dísztök
604. tétel
Mángorló
Somogy megye, 19. sz. közepe, faragott, vésett, karcolt és spanyolozott díszítésű fa, "Jó Juli emlékezése", felirattal
605. tétel
Mángorló
Somogy megye, 1850, faragott, vésett, karcolt és spanyolozott díszítésű fa
606. tétel
Borotvatok - tükrös
Dunántúl, 19. sz. második fele, faragott, vésett fa, sérült
607. tétel
Borotvatok
Dunántúl, 19. sz. második fele, faragott fa, címerábrázolással
608. tétel
Asztali tükrös
Dunántúl, 1883, karcolt, spanyolozott díszítésű fa, fiókos alsó résszel
609. tétel
Borotvatok
Somogy megye, 1875, faragott, vésett és karcolt díszítésű fa, " Szabó Lászlóé ez az emlék...." felirattal
610. tétel
Borotvatok
Somogy megye, 1868, faragott, karcolt díszítésű fa
611. tétel
Sótartó
Alföld, 1890, faragott, vésett csont, fa tetővel és aljjal
612. tétel
Sótartó
Hortobágy, 20. sz. eleje, karcolt spanyolozott szaru
613. tétel
Bicskatartó
Alföld, 19. sz. vége, préselt és fonott bőr, faragott csont díszítéssel
614. tétel
Borotvatok
Somogy megye, 1839, faragott vésett és spanyolozott díszítésű fa
615. tétel
Borotvatok
Somogy megye, 19. sz. közepe, faragott, vésett és spanyolozott díszítésű fa
616. tétel
Kapatisztító és csanak
Kalotaszeg, 19. sz. vége, faragott, vésett fa, a csanak sérült
617. tétel
Sótartó és villa
Dunántúl, 19. sz. vége, faragott fa, vésett, karcolt és spanyolozott díszítéssel
618. tétel
Tükrösés gyufatartó
Dunántúl, 20. sz. eleje, faragott, vésett fa
619. tétel
Kanászkürt
Somogyhárságy, 1938, Kapoli Antal munkája, szaru, karcolt és választóvizes díszítéssel
620. tétel
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
601-620
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-736]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS