A Mariazelli kegyszobor másolata
magyar, 1887, faragott, festett fa, sérült hiányos
648. tétel
Sasvári Pieta "Mária ház"-ban
19. sz. második fele, festett, aranyozott, faragott hársfa
649. tétel
A Pribrami Madonna másolata
magyar, 19. sz. első fele, faragott, festett, aranyozott hársfa, sérült
650. tétel
Szent szerzetes
spanyol, 20. sz. eleje, faragott, festett fa, sérült
651. tétel
A Pribrami Madonna másolata
magyar, 19. sz. vége, festett, faragott hársfa
652. tétel
A Pribrami Madonna másolata
magyar, 19. sz. második fele, faragott, festett hársfa, talpazat későbbi, sérült
653. tétel
Korpusz
magyar, 19. sz. vége, homokkő, sérült, hiányos
654. tétel
Maria Immaculata
spanyol (?), 18. sz. vége, faragott, aranyozott, festett fa, üvegpaszta szemekkel, talpazat utólagos, sérült
655. tétel
Korpusz
magyar, 19. sz., festett, faragott fa, sérült, hiányos
656. tétel
Keresztrefeszített Krisztus
magyar, 19. sz., faragott, festett fa, sérült
657. tétel
A Jó Tanács Anyja
Közép – Európa, 18. sz. Vége, olaj, vászon, keret nélkül, j.n.
658. tétel
Zárdamunka - A Jó Tanács Anyja
18. sz., színezett rézmetszet, papír, selyem alapon, selyemszál hímzéssel, fémfólia és gyöngy díszítéssel, egykorú keretben
659. tétel
Zárdamunka - Szent József
magyar, 19. sz. eleje, akvarell, papír, fémszálas és textil applikáció