237. Néprajzi tárgyak
[301-320]
[321-340]
[341-360]
361-380
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-736]
Bokály
Torda, 19. sz. közepe, mázas cserép, sérült
361. tétel
Bokály
Torda, 19. sz. eleje, mázas cserép, mázhibás
362. tétel
Bokály
Torda, 1872, mázas cserép, hajszálrepedt
363. tétel
Bokály
Székelyföld, 19. sz. első fele, mázas cserép, sérült
364. tétel
Bokály
Torda, 1881, mázas cserép, sérült
365. tétel
Bokály
Torda, 19. sz. első fele, mázas cserép, mázhiány
366. tétel
Bokály
Torda, 19. sz. eleje, mázas cserép
367. tétel
Bokály
Dél - Erdély, 19. sz. eleje, mázas cserép, mázhibás
368. tétel
Kupa
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép, "Éljen" felirattal, apró sérüléssel
369. tétel
Bokály
Székelyföld, 19. sz. első fele, mázas cserép, restaurált
370. tétel
Királybokály
Székelyföld, 19. sz. eleje, mázas cserép, repedt
371. tétel
Királybokály
Torda, 19. sz. vége, mázas cserép, repedt
372. tétel
Bokály
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép, alján tulajdonosi címke, sérült
373. tétel
Tányér
Zilah, 19. sz. második fele, mázas cserép
374. tétel
Bokály
Zilah, 19. sz. második fele, mázas cserép, restaurált
375. tétel
Füles tál
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép
376. tétel
Bokály
377. tétel
Tányér
Zilah, 19. sz. első fele, mázas cserép, a máz restaurált
378. tétel
Füles tál
Torda, 19. sz. közepe, mázas cserép, mázhibás
379. tétel
Bokály
380. tétel
[301-320]
[321-340]
[341-360]
361-380
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-736]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS