Butella
Hódmezővásárhely, 19. sz. második fele, Maksa Mihály munkája, mázas cserép, karcolt díszítéssel, "Szentséges Úr Isten Magyarok Istene áraszd áldásodat...." felirattal, sérült
421. tétel
Butella
Hódmezővásárhely, 19. sz. második fele, mázas cserép
422. tétel
Dohánytartó
Csákvár, 19. sz. vége, mázas cserép, hiányos
423. tétel
Dohánytartó
Észak - Magyarország, 19. sz. vége, mázas cserép, a felső rész máza más színű, hiányos
424. tétel
Dohánytartó
Sümeg, 19. sz. második fele, mázas cserép, kis sérüléssel
425. tétel
Dohánytartó
Gömör, 19. sz. vége, mázas cserép, hiányos
426. tétel
Dohánytartó
Szekszárd, 20. sz. közepe, Tamás József munkája, mázas cserép, kis sérüléssel
427. tétel
Dohánytartó
Észak - Magyarország, 19. sz. vége, mázas cserép
428. tétel
Dohánytartó
Észak - Magyarország, 19. sz. második fele, mázas cserép, hiányos