237. Néprajzi tárgyak
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
461-480
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-736]
Szilke
Baranya megye, 19. sz. vége, mázas cserép
461. tétel
Szűrőtál
Dél - Alföld, 19. sz. vége, mázatlan és mázas cserép
462. tétel
Tejes köcsög és fazék
Csákvár, 19. sz. vége, mázas cserép
463. tétel
Fedeles füles edény
Csákvár, 19. sz. vége, mázas cserép, kis hibával
464. tétel
Tál
Szekszárd, 19. sz. vége, mázas cserép, apró mázhibás
465. tétel
Tál
Szekszárd, 19. sz. vége, mázas cserép, mázhibás
466. tétel
Korsó
Hont megye, 19. sz. vége, karcolt díszítésű fekete cserép
467. tétel
Korsó, 2 db
Csákvár és Tótkomlós, 19. sz. vége, mázas cserép, apró sérüléssel
468. tétel
Páros szilke
Dör, 19. sz. vége, mázas cserép, mázhibás
469. tétel
Tányér, 2 db
Magyarlápos, 19. sz. vége, mázas cserép
470. tétel
Páros szilke
Dör, 19. sz. vége, mázas cserép, egyik fedél sérült
471. tétel
Kuglófsütő
Dör, 19. sz. vége, égetett cserép, korabeli drótozással, sérült
472. tétel
Fazék
Somogy megye, 19. sz. vége, mázas cserép, korabeli drótos javítással
473. tétel
Korsó
Siklós, 19. sz. vége, mázas cserép, mázhibás
474. tétel
Tál
Szekszárd, 19. sz. második fele, mázas cserép, kis mázhibával
475. tétel
Tál
Kalocsa, 19. sz. vége, mázas cserép, pereme mázhibás
476. tétel
Kiöntőcsöves kanta
477. tétel
Kuglófsütő 2 db
478. tétel
Szilke
Tata, 19. sz. második fele, mázas cserép, sérült
479. tétel
Kuglófforma
osztrák, 19. sz. vége, mázas cserép, apró hibával
480. tétel
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
461-480
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-736]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS