Céhlevél
Pest, 1824, gombkötő céh mesterlevele Fülöp Antal részére, rézmetszet, papír, Pest látképével, viaszpecséttel
987. tétel
Adománylevél
francia, 1435, tus, papír, ófrancia nyelven írt okirat, melyben Jehan de Hamnie nyilatkozik nemes urak előtt, hogy tartozása fejében lemond birtokairól, sérült
988. tétel
Pipa
Adler Henrik műhelye, 19. sz. vége, faragott tajtékkő, ezüst szerelékkel, gyümölcsfa szárral, a tajtékkőben és az ezüst kupakban is Adler jelzettel
989. tétel
Pipa
magyar, 19. sz. vége, faragott tajtékkő, esztergált gyümölcsfa szárral, Bettich jelzettel és WE(C) bélyegzővel
990. tétel
Pipa
osztrák, 19. sz. második fele, faragott tajtékkő, ezüst szerelékkel, elmosódott jellel, Hettich (?) készítői jelzettel, gyümölcsfa szárral
991. tétel
Pipa
magyar, 1900 körül, faragott tajtékkő, Donáth Sándor műhely, jelezve a peremen: Donáth
992. tétel
Bridzs kártyapakli, 2 db
angol, 20. sz. eleje, eredeti dobozában, 53 db+Bridge Block játékfüzet
993. tétel
Szivartartó tok
994. tétel
Szalmakalapos szerecsen figura
olasz, 19. sz., festett kerámia, sérült, hiányos
995. tétel
Asztali kínáló
osztrák, 1920 körül, bronz és márvány, jelzés nélkül
996. tétel
Pipa
997. tétel
Pipa
magyar, 19. sz. második fele, faragott tajtékkő, fém szerelékkel, "JS" jelzettel, gyümölcsfa szárral
998. tétel
Pipa
Adler Henrik műhelye, 19. sz. vége, faragott tajtékkő, fém szerelékkel, Adler jelzettel, gyümölcsfa szárral