Sétapálca, 2 db
olasz, 19. sz. vége, festett porcelán végek, figurális Bacchanália és növényi díszítéssel, aranyozással, jelzet nélkül, fa botokkal, réz gyűrűkkel
1020. tétel
Csokoládés csésze és alj
Bécs, 1818, festett, aranyozott porcelán, jelezve az alján máz alatti kék méhkas jel és 15400 festőszám, kissé kopott
1021. tétel
Csésze és alj
1830, festett, aranyozott porcelán, jelzett az alján: máz alatti kék jel és masszába nyomott "830" évszám, alján kis sérüléssel
1022. tétel
Csokoládés csésze és alj
osztrák, 19. sz. vége, festett, aranyozott porcelán, j.n.
1023. tétel
Váza (asztaldísz)
1024. tétel
Fedeles vázapár
cseh, 19. sz. második fele, festett, aranyozott porcelán, figurális képmező jelzett: F. Messaer, az alján felirattal, egyik fedő restaurált, kis mázhibával
1025. tétel
Urna váza
Sévres, 19. sz. második fele, festett porcelán, két képmezővel, kos fejekkel, virágfüzérekkel, matt aranyozással, talpán "S" betűjeles jelzettel
1026. tétel
Csésze és alj
1027. tétel
Csésze és alj
Pirkenhammer, 19. sz. vége, festett, aranyozott porcelán, jelezve az alján masszába nyomott F&M (Fischer and Mieg), kissé kopott
1028. tétel
Csokoládés csésze és alj
Schlagenwald, 19. sz. második fele, festett, aranyozott porcelán, jelezve az alján: máz alatti kék jelzet és S27 benyomott számozás, aranyozása kissé kopott
1029. tétel
Kanna és melegítő talapzat
francia, 19. sz. vége, festett, aranyozott porcelán, vitorlások és halász ábrázolással, aranyozása kopott
1030. tétel
Utazóóra
francia, 19. sz. vége, arab számos, festett, zománcozott számlap, strassz koszorúval, cilinderes szerkezet, zománcfestett réz tokban, működik, eredeti dobozában, 1 kulccsal
1031. tétel
Kanna és melegítő talapzat
Pirkenhammer (?), 19. sz. vége, festett, aranyozott porcelán, jelezve az alján, restaurált
1032. tétel
Dísztányér
Bécs, 19. sz. közepe, festett, aranyozott porcelán, az alján máz feletti méhkas jelzettel és masszába nyomott R betűvel, fa keretben
1033. tétel
Dísztányér
Meissen, 19. sz. első fele, festett, aranyozott porcelán, az alján máz alatti kék kardos jelzettel, fa keretben
1034. tétel
Váza
cseh, 19. sz. vége, festett, aranyozott porcelán, kék, bécsi jel imitációjával, és masszába nyomott TK101 jellel, képmező C. Herr jelzettel
1035. tétel
Porcelánkép VÉDETT - NO EXPORT
Berlin, 1840 körül, "Hágár búcsúja" jelenettel, festett porcelán, j.j.l.: Wagner, ho.: masszába nyomott jellel, Báv 16. au. 131. tétel
1036. tétel
Fedeles vázapár
1037. tétel
Léda a hattyúval
Meissen, 19. sz. második fele, festett porcelán, jelezve az alján: 433 és kardos jelzés, restaurált
1038. tétel
Váza
Herend, 1900 körül, festett porcelán, plasztikus virágfüzérekkel, bogarakkal díszítve, talpán zöld szalagos, koronás jelzet és karcolt Herend felirat, kis sérülésekkel