250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek
[801-819]
[820-839]
[840-859]
[860-879]
[880-899]
[900-919]
[920-939]
[940-959]
[960-979]
[980-999]
[1000-1019]
[1020-1039]
[1040-1059]
[1060-1079]
[1080-1099]
1100-1119
[1120-1139]
[1140-1159]
[1160-1174]
A sárga kimonó
Kauro Kawano (1916-1965), színes fametszet, papír, j.j.l.: Kauro Kawano, jelezve a nyomaton
1100. tétel
Zenélő hölgyek
Japán művész, 1900 körül, tempera, selyem, ho. felirattal
1101. tétel
Cseresznyevirágzás
Kína, 20. sz. eleje, selyemre festett jelenet, hátoldalon felirattal
1102. tétel
Szamuráj és Gésa
Japán, 1900 körül, tempera, tus, aranyfesték, papír, egyik jelezve balra lent
1103. tétel
Ogurayama
Masanubu Okumura, 19. sz. vége, színes fametszet, papír, j.b.l.
1104. tétel
Ifjú pipával
Kunichika Toyohara (1835-1900), színezett fametszet, papír, jelzett
1105. tétel
Ünnepi jelenet
Hiroshige Utagawa (1797 - 1858), színezett fametszet, papír, j.j.l.
1106. tétel
Szamurájok
1107. tétel
Kabuki színész
Utagawa Kunisada (1786-1865), színezett fametszet, papír, feliratokkal, j.j.l. és ho. felirat: Utamaro Toyokuni III.
1108. tétel
Falusi jelenet
Hiroshige után, 20. sz. eleje, színezett fametszet, papír
1109. tétel
Harang Hanuman istenséggel
India, 19. sz. második fele, bronz, vésett díszítéssel
1110. tétel
Buddha
Laosz, 19. sz. eleje, bronz, hátoldalon írással
1111. tétel
Négykarú Istenség
India, 19. sz. vége, bronz
1112. tétel
Buddha
Laosz, 19. sz. eleje, bronz
1113. tétel
Maszk
India, 19. sz. vége, faragott fa tigrisfej, festett díszítéssel
1114. tétel
Buddha
Laosz, 19. sz. eleje, bronz
1115. tétel
Elefánton ülő istennő
Japán, 19. sz. második fele, bronz, féldrágakő berakásokkal, kis sérülésekkel
1116. tétel
Áldás
perzsa, 19. sz., fa lapon mindkét oldalon tusfestett felirattal
1117. tétel
Nyomódúc
Tibet, 19. sz. eleje, faragott fa tábla, oldalán is feliratozva
1118. tétel
Jamantaka, a halál ura - Tanka
Tibet, 19. sz. vége, gouache, vászon, szövött selyemre applikálva, tartórúdja pótolt
1119. tétel
[801-819]
[820-839]
[840-859]
[860-879]
[880-899]
[900-919]
[920-939]
[940-959]
[960-979]
[980-999]
[1000-1019]
[1020-1039]
[1040-1059]
[1060-1079]
[1080-1099]
1100-1119
[1120-1139]
[1140-1159]
[1160-1174]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS