Kandallóóra kandeláber párral
Tükör
osztrák, 19. sz. vége, faragott, aranyozott hársfa, kis sérülésekkel
850. tétel
Kandallóóra
851. tétel
Kandallóóra
francia, 1800 körül, tűzaranyozott bronz tokban, felesütős szerkezet, zománcozott római számos számlapja sérült, 1 db kulccsal, ingáva, működőképes
852. tétel
Tükör
magyar, 1860 körül, fenyőfa alapon aranyozott és ezüstözött blondelmassza díszítéssel, kis sérüléssel
Ékszerládika - mesterremek
855. tétel
Komód
osztrák, 18. sz. vége, fenyőfa alapon diófa és diógyökér borítással, jávorfa és cseresznyefa intarziával, bronz veretekkel, sérült, kulcs nélkül
856. tétel
Fiókos kabinetszekrény
magyar, 19. sz., fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa és paliszander intarziával, 1 db kulccsal
857. tétel
Írószekreter
osztrák, 18. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa és paliszander berakással, esztergált lábazaton, felnyitható lapja alatt négy kis fiókkal és posztó borítással
858. tétel
Komód
osztrák, 18. sz., fenyőfa alapon diófa borítással, cseresznyefa intarziával, korabeli tűzaranyozott sárgaréz veretekkel, eredeti zárszerkezetekkel, 1 db kulccsal, 1 db veret pótolt