Íróasztal
860. tétel
Smizett
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa és diógyökér borítással, jávorfa intarziával, 5 fiókkal, 1 db kulccsal
861. tétel
Tálalószekrény
862. tétel
Trümó
osztrák, 18. sz. közepe, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa, cseresznyefa és topolyafa berakással, felső fiók zárja hiányzik, vésett sárgaréz zárszerkezettel, 1 db kulccsal
863. tétel
Egyajtós szekrény
864. tétel
Vitrin
magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, 1 db kulcssal
865. tétel
Asztal
magyar, 1800 körül, tömör diófa lábazatán faragott díszítéssel, asztallapján jávorfa, cseresznyefa és paliszander intarziával, egy fiókkal, lábösszekötő pótlás, felújított
866. tétel
Szalonasztal
magyar, 1800 körül, fenyőfa alapon cseresznyefa borítással, jávorfa és paliszander intarziával, egy fiókkal, sérült
867. tétel
Könyvszekrény
magyar, 20. sz. eleje, fenyőfa alapon diófa borítással, faragott díszítéssel, vitrines felső résszel, alsó három fiókján bronz veretekkel
868. tétel
Tároló
magyar, 1900 körül, fenyőfa alapon diófa borítással
Falióra
francia, 19. sz., felesütős szerkezet, teknőspáncél, csont, sárgaréz intarziával, festett számlappal, kulcs és inga nélkül, működőképes
871. tétel
Keretóra
osztrák, 19. sz. eleje, negyedütős, spindlijáratos szerkezet, működő zeneszerkezettel, tisztításra szorul, kis sérüléssel
872. tétel
Tükör
Murano, 19. sz., színtelen és kék üveg, köszörült díszítéssel, sérült
873. tétel
VISSZAVONVA
874. tétel
Kandallóóra
osztrák, 19. sz. első fele, felesütős szerkezet, faragott, festett, aranyozott fa tok, cizellált sárgaréz számlappal, zománcozott számmezőkkel, tok sérült, működőképes
875. tétel
Kandallóóra
francia, 19.sz., felesütős szerkezet, aranyozott bronz tok, tetején buborékfújóó fiú figurával, felhúzókulccsal, ingával, működik
876. tétel
Kandallóóra
877. tétel
Kandallóóra
878. tétel
Kandallóóra