Zenegép
900. tétel
Zenegép - Wurlitzer
1900, diófa borítású tok, 10 dallamot játszó szerkezet, j. az oldalán: Piano Mandoline Depose, működik, kifogástalan állapotban, pénzérme bedobásra működik
901. tétel
Polyphon zenegép, 22 db "lyukkártyás" lemezzel
német, 1900 körül, jávorfa intarziás és faragott diófa tokban, alul lemeztartó fiókkal, működik, kifogástalan állapotban
Női toalettasztal
magyar, 1900 körül, bükkfa, jávorfa és paliszander intarziával, vörösréz tartókkal, egy fiókkal
904. tétel
Szervízasztal, 5 db
magyar, 20. sz. eleje, diófa színűre pácolt bükkfa, esztergált lábakon, 4 db asztalka lehajtható lappal, összecsukható és egymásba csúsztatható, kis sérüléssel