Játékasztal
osztrák, 20. sz. első fele, fenyőfa alapon diófa borítással, fekete lakkfestett lapoja elfordítható és kinyitható, asztallapja alatt tároló résszel
920. tétel
Posztamens
osztrák, 20. sz. első fele, tölgyfa, sárgaréz szerelékkel, réz emléktáblán gravírozott nevekkel
921. tétel
Virágtartó
Hans Christiansen (Flensburg, 1866 - Wiesbaden, 1945), 1910 körül, festett fa
922. tétel
Szalonasztal és 2 db szék
osztrák, 20. sz. első fele, fenyőfa alapon cseresznyefa borítással, topolyafa berakásokkal, nikkelezett fém papucsokkal és fiókhúzóval, fiókjában rekeszekkel, 1 db kulccsal
923. tétel
Etager
Kaesz Gyula terve, 20. sz. első fele, kivitelező Heisler gyár, tölgyfa, fekete lakkfestett tartóelemekkel
924. tétel
Pezsgősvödör állvány
magyar, 20. sz. első fele, kovácsoltvas, feltehetően az egykori Japán kávéház berendezése
925. tétel
Szalongarnitúra, 5 db-os
4 db szék: Kozma Lajos terve, 1930 körül, Lukács Kató (Kaesz Gyuláné) díszítőfestésével, festett fa, asztal kiegészítés
926. tétel
Szalongarnitúra, 5 db-os
magyar, 20. sz. első fele, festett fa, asztal üveglappal, székek kárpitozott ülőrésszel
927. tétel
Esernyőtartó
osztrák, 1910 körül, festett fém, sérült
928. tétel
Irodai szék
német, 1940 körül, Der Federdreh cég, Albert Stoll terve, Bauhaus szék, bükkfa, jelzett a hátoldalon lévő fém jelvényen
929. tétel
Posztamens
20. sz. eleje, faragott vörösmárvány
930. tétel
Puff, 2 db
Nyugat-Európa, 20. sz. közepe, alumínium cső váz, bőr ülőrésszel
931. tétel
Zsúrkocsi
932. tétel
Jatagán
Balkán, 19. sz. első fele, acél penge, csont markolattal, pengéjén maratott jeggyel, hiányos
933. tétel
Lőportartó, 2 db
Balkán (?), 19. sz. vége, tök edényke, fém rátétes díszítéssel, türkiz és karneol színű üvegpaszta kőutánzatokkal, sérült, hiányos
934. tétel
Utászkard
osztrák, 19. sz. második fele, fa markolat, kovácsoltvas penge
935. tétel
Rövid tüzérkard
osztrák, 1790-1820, acél penge, bőr borítású hüvely, sárgaréz rátétekkel, bronz markolattal
936. tétel
Tőrkard (spádé)
francia, 19. sz. eleje, acél penge, markolatán bőr borítással, markolattetőn tulajdonosi címerrel, hüvelye hiányzik