250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Toalett asztal

804. Toalett asztal

magyar, 1800 körül, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa és paliszander intarziával, öntött bronz veretekkel, felnyitható középső lapon tükörrel, 1 db kulccsal, kis sérüléssel, eredeti zárszerkezettel

77,5*93*43 cm