250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Emeletes írószekreter

803. Emeletes írószekreter

magyar, 19. sz., fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa és topolyafa intarziával, posztó borítású, lehajtható írólapja mögött három kis fiókkal, sárgaréz veretekkel, 1 db kulccsal, felújított

187*124*66 cm