803. Emeletes írószekreter
magyar, 19. sz., fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa és topolyafa intarziával, posztó borítású, lehajtható írólapja mögött három kis fiókkal, sárgaréz veretekkel, 1 db kulccsal, felújított
187*124*66 cm