250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Kétajtós ruhásszekrény

801. Kétajtós ruhásszekrény

osztrák, 18. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, intarziás díszítéssel, eredeti, vésett díszítésű zárszerkezettel és pántokkal, 1 db kulccsal, kis sérüléssel

184*164*64 cm