801. Kétajtós ruhásszekrény
osztrák, 18. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, intarziás díszítéssel, eredeti, vésett díszítésű zárszerkezettel és pántokkal, 1 db kulccsal, kis sérüléssel
184*164*64 cm