250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Komód

806. Komód

magyar, 18. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa és paliszander berakással, lapján kőrisfa borítással, öntött bronz veretekkel, eredeti zárszerkezetekkel, 1 db kulccsal, sérült

93*128*71 cm