250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Komód és 2 db éjjeliszekrény

802. Komód és 2 db éjjeliszekrény

Itália (?), 18. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, bronz fogantyúkkal, lehajtható írólap mögötti két belső fiók pótolt, sérült

97*105*50 cm, 77*54*31 cm