802. Komód és 2 db éjjeliszekrény
Itália (?), 18. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, bronz fogantyúkkal, lehajtható írólap mögötti két belső fiók pótolt, sérült
97*105*50 cm, 77*54*31 cm