808. Írókomód
19. sz., ún. holland barokk, tölgyfa alapon mahagóni borítással, jávorfa és gyöngyház intarziával, lehajtható írólapja alatt 8 kis fiókkal, egy tükrös rekesz mögött két kis fiókkal, öntött bronz veretekkel, 2 db kulccsal
111*128*59 cm