250. Bútorok, műtárgyak és szőnyegek > Írókomód

808. Írókomód

19. sz., ún. holland barokk, tölgyfa alapon mahagóni borítással, jávorfa és gyöngyház intarziával, lehajtható írólapja alatt 8 kis fiókkal, egy tükrös rekesz mögött két kis fiókkal, öntött bronz veretekkel, 2 db kulccsal

111*128*59 cm