259. Néprajzi tárgyak
701-720
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-940]
[941-960]
[961-980]
[981-1000]
[1001-1020]
Bokály
Nyugat-Magyarország, 18. sz. vége, ónmázas fajansz, restaurált
701. tétel
Bokály
Felvidék, 19. sz. eleje, ónmázas fajansz, szájpereme sérült
702. tétel
Bokály
Felvidék, 19. sz. eleje, ónmázas fajansz, restaurált
703. tétel
Tányérpár
Sopron, 1846, ónmázas fajansz, "BHK" monogrammal, repedt, sérült
704. tétel
Bokály
705. tétel
Bokály
Felvidék, 19. sz. eleje, ónmázas fajansz, kis sérüléssel
706. tétel
Bokály
Felvidék, 18. sz. vége, ónmázas fajansz, kis sérüléssel
707. tétel
Szenteltvíztartó
Szakcs, 19. sz. második fele, ónmázas fajansz, restaurált
708. tétel
Tányér
Modor, 19. sz. eleje, ónmázas fajansz
709. tétel
Korsó
Modor, 19. sz. vége, ónmázas fajansz
710. tétel
Bokály
Felvidék, 19. sz. első fele, ónmázas fajansz
711. tétel
Bokály
Felvidék, 18. sz. második fele, ónmázas fajansz, repedt
712. tétel
Bokály
Felvidék, 19. sz. első fele, ónmázas fajansz, restaurált
713. tétel
Bokály
Felvidék, 19. sz. első fele, ónmázas fajansz, sérült
714. tétel
Bokály
Felvidék, 19. sz. eleje, ónmázas fajansz, apró sérüléssel
715. tétel
Bokály
716. tétel
Bokály
717. tétel
Bokály
Felvidék, 18. sz. vége, ónmázas fajansz, apró sérüléssel
718. tétel
Bokály
Felvidék, 19. sz. első fele, ónmázas fajansz, repedt
719. tétel
Bokály
Felvidék, 19. sz. első fele, ónmázas fajansz, kis sérüléssel
720. tétel
701-720
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-940]
[941-960]
[961-980]
[981-1000]
[1001-1020]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS