259. Néprajzi tárgyak
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
901-920
[921-940]
[941-960]
[961-980]
[981-1000]
[1001-1020]
Tintatartó
Hódmezővásárhely, 1860, mázas cserép, áttört díszítéssel, egyik betét pótolt, restaurált
901. tétel
Tál
Tata, 19. sz. második fele, mázas cserép, korabeli drótos javítással, sérült, repedt
902. tétel
Szilke
Mezőtúr, 19. sz. vége, mázas cserép, sérült
903. tétel
Tál és tányér
Dél-Magyarország, 19. sz. vége, mázas cserép, mázhiányos
904. tétel
Tál
Kalocsa, 19. sz. vége, mázas cserép, mázhibás
905. tétel
Butella
Mezőcsát, 19. sz. második fele, mázas cserép
906. tétel
Sótartó
Mezőtúr, 19. sz. második fele, mázas cserép, kis sérüléssel
907. tétel
Könyvbutella
Karcag, 20. sz. első fele, mázas cserép, karcolt felirattal, Kántor Sándor munkája
908. tétel
Butella
Mezőtúr, 19. sz. második fele, Badár Balázs munkája, karcolt díszítésű, feliratos cserép
909. tétel
Tányér, 2 db
Kalocsa, 20. sz. eleje, mázas cserép, apró mázhibával
910. tétel
Tányér
Kalocsa, 19. sz. vége, mázas cserép, "L-AD" monogrammal, mázhibás
911. tétel
Bokály
Mórágy, 19. sz. második fele, mázas cserép, restaurált
912. tétel
Tejes kancsó
Erdély, 19. sz. vége, mázas cserép, kis sérüléssel
913. tétel
Meseház (Mesterremek)
Alföld, 1925, mázas, áttört cserép, sérült
914. tétel
Bokály
Siklós, 19. sz. vége, mázas cserép, apró sérüléssel
915. tétel
Szilke
Mezőtúr, 19. sz. vége, mázas cserép
916. tétel
Tányér
Dunántúl, 19. sz. vége, mázas cserép
917. tétel
Szilke
Csákvár, 19. sz. második fele, mázas cserép
918. tétel
Tányér, 2 db
Torda, 20. sz. eleje, mázas cserép, apró mázhibával
919. tétel
Bödön fedővel
Hódmezővásárhely, 1908, "Kiss Imre tálas mester" felirattal, repedt, sérült
920. tétel
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
901-920
[921-940]
[941-960]
[961-980]
[981-1000]
[1001-1020]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS