259. Néprajzi tárgyak
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
921-940
[941-960]
[961-980]
[981-1000]
[1001-1020]
Tál
Tiszafüred, 19. sz. második fele, mázas cserép, restaurált
921. tétel
Szilke
Kalocsa, 20. sz. eleje, mázas cserép, sérült
922. tétel
Tányér
Gyöngyös, 19. sz. vége, mázas cserép, mázhibás
923. tétel
Tál
Dunántúl, 19. sz. vége, mázas cserép, mázhiányos
924. tétel
Tál
Pásztó, 19. sz. második fele, mázas cserép, sérült
925. tétel
Fazék
Őrség, 19. sz. második fele, mázatlan és mázas cserép, hajszálrepedt
926. tétel
Káposztás fazék
Őrség, 19. sz. második fele, mázatlan és mázas cserép, sérült, lyukas
927. tétel
Sütőedény
Nyugat-Dunántúl, 19. sz. vége, mázas cserép, sérült
928. tétel
Kuglófsütő
929. tétel
Sütőtál
Sümeg, 19. sz. második fele, mázas cserép, sérült
930. tétel
Sütőtál
Vas megye, 19. sz. második fele, mázas cserép, karcolt díszítéssel
931. tétel
Fazék
Gömör, 19. sz. második fele, mázatlan cserép, festett díszítéssel
932. tétel
Tarkedlisütő
Alföld, 19. sz. vége, mázas cserép, mázhibával
933. tétel
Sütőedény
Erdély, 19. sz. vége, mázas cserép
934. tétel
Szűrőtál
935. tétel
Kuglófsütő
Csákvár, 19. sz. vége, mázas cserép, rátétes díszítéssel, mázhibás
936. tétel
Tányér
Baja, 20. sz. eleje, mázas cserép, mázhibás
937. tétel
Tányér
Baja, 20. sz. eleje, mázas cserép
938. tétel
Korsó, 2 db
Dör, Mohács, 19. sz. vége, karcolt díszítésű fekete kerámia, sérült
939. tétel
Fazék
Őrség, 19. sz. második fele, mázas cserép, repedt
940. tétel
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
921-940
[941-960]
[961-980]
[981-1000]
[1001-1020]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS