259. Néprajzi tárgyak
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-940]
941-960
[961-980]
[981-1000]
[1001-1020]
Tál
Sárospatak, 19. sz. vége, mázas cserép, apró sérüléssel
941. tétel
Tál
Mezőtúr, 19. sz. vége, mázas cserép, kis mázhibával
942. tétel
Lakodalmas fazék
Gömör, 19. sz. vége, mázas és mázatlan cserép, sérült
943. tétel
Korsó
Kalocsa, 19. sz. vége, mázas cserép, korabeli drótos javítással
944. tétel
Tányér
Sárospatak, 19. sz. második fele, mázas cserép
945. tétel
Díszhordó
Rozsnyó, 19. sz. második fele, mázas cserép
946. tétel
Szilke
Sárospatak, 19. sz. vége, mázas cserép
947. tétel
Korsó
Mohács, 19. sz. vége, mázatlan fekete kerámia
948. tétel
Lakodalmas fazék
Gömör, "...Zsuzsanna Baksa Pál 1885" felirattal, festett, mázatlan cserép
949. tétel
Lakodalmas fazék
Gömör, 19. sz. vége, mázatlan és mázas égetett cserép
950. tétel
Kancsó
Őrség, 19. sz. második fele, mázas cserép, sérült
951. tétel
Liszttároló
Bihar megye, 19. sz. vége, nyárfa, fűzfa ággal megerősítve
952. tétel
Üllő
magyar, 19. sz. második fele, öntött acél
953. tétel
Sütőforma
Nyugat-Dunántúl, 19. sz. vége, mázas cserép, restaurált
954. tétel
Nagy tál
Csákvár, 19. sz. második fele, mázas cserép, korabeli drótozással, fülén készítői mesterjel
955. tétel
Cipész üllő
956. tétel
Diótörő
magyar, 19. sz. vége, öntöttvas
957. tétel
Vasaló
magyar, 19. sz. második fele, öntöttvas
958. tétel
Ágymelegítő
Ausztria, 19. sz. második fele, vörös és sárgaréz
959. tétel
Tolvajkulcs, 4 db
magyar, 19-20. sz., kovácsoltvas
960. tétel
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-940]
941-960
[961-980]
[981-1000]
[1001-1020]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS