259. Néprajzi tárgyak
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-940]
[941-960]
961-980
[981-1000]
[1001-1020]
Kulcs, 4 db
magyar, 19-20. sz., kovácsoltvas
961. tétel
Olló, 2 db
magyar, 19. sz. második fele, kovácsoltvas
962. tétel
Kés
anglia, 20. sz. eleje, acél penge, csont (?) nyéllel, "Joseph Rogers and son cutlers to her majesty" vésettel
963. tétel
Mézesbáb forma (Ütőfa)
Ausztria, 19. sz. első fele, faragott, vésett fa, kétoldalas, "LP" monogrammal
964. tétel
Mézesbáb forma (Ütőfa)
Dunántúl, 19. sz. vége, faragott, vésett fa
965. tétel
Mézesbáb forma (Ütőfa)
Ausztria, 20. sz. eleje, faragott, vésett fa
966. tétel
Mézesbáb forma (Ütőfa)
Ausztria, 19. sz. eleje, faragott, vésett fa
967. tétel
Lőportartó
Nyugat - Európa, 19. sz. közepe, szaru, karcolt díszítéssel, fa záró és töltő véggel
968. tétel
Sótartó
Somogy megye, 1901, faragott szarv, karcolt díszítéssel, fa talppal és tetővel
969. tétel
Doboz
Dunántúl, 1930, faragott, vésett díszítésű gyümölcsfa, alján "Szalmásy" vésett felirattal
970. tétel
Borotvatok
Baranya megye, 19. sz. második fele, faragott, karcolt és spanyolozott díszítésű
971. tétel
Pásztorkürt, 2 db
Alföld, 19. sz. második fele, szaru, karcolt díszítéssel
972. tétel
Gyufatartó és tükrös
Somogy megye, 1864 (?) és 1895, faragott, vésett gyümölcsfa
973. tétel
Ivócsanak
Délvidék, 19. sz. második fele, faragott, karcolt körtefa, kis sérüléssel
974. tétel
Ivócsanak, 2 db
Alföld, 20. sz. első fele, faragott fa
975. tétel
Fűszertartó
Ausztria, 20. sz. eleje, esztergált fa, városképekkel, 8 kis fa tartóval
976. tétel
Fali fűszertartó
magyar, 20. sz. eleje, fűrészelt és esztergált fenyőfa, porcelán címkékkel
977. tétel
Karikás ostor
Hortobágy, 20. sz. eleje, fonott bőr, réz berakásos fa nyél
978. tétel
Nyereg
Erdély, 1867-es évszámmal, KS monogrammal, faragott, vésett fa
979. tétel
Karikás ostor
Alföld, 20. sz. eleje, faragott fa nyél, fonott bőr
980. tétel
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-940]
[941-960]
961-980
[981-1000]
[1001-1020]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS