259. Néprajzi tárgyak
[701-720]
721-740
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-940]
[941-960]
[961-980]
[981-1000]
[1001-1020]
Bokály
Modor, 19. sz. második fele, ónmázas fajansz, restaurált
721. tétel
Bokály
Felvidék, 18. sz. vége, ónmázas fajansz, jelezve az alján: "I"
722. tétel
Szenteltvíztartó
Holics (?), 1800 körül, ónmázas fajansz, jelzett a hátoldalán: "H", sérült
723. tétel
Leveses tál fedővel
Holics, 18. sz. második fele, ónmázas fajansz, apró sérüléssel
724. tétel
Főzelékes tál fedővel
Holics, 18. sz. második fele, ónmázas fajansz, jelezve az alján, sérült
725. tétel
Persely
Stomfa, 1899, ónmázas fajansz, "JM" monogrammal, hátoldalán: "KE ST" jelzéssel
726. tétel
Fali kép
Stomfa, 1800 körül, ónmázas fajansz, Szent Teréz ábrázolással, hátoldalán felirattal: "Emlékül K. Nándortu T.S. 1905", restaurált
727. tétel
Tál
728. tétel
Tál
Holics, 18. sz. második fele, ónmázas fajansz
729. tétel
Tányér
Holics, 18. sz. második fele, ónmázas fajansz, jelezve az alján, hajszálrepedt, sérült
730. tétel
Olajos korsó
Stomfa, 1800 körül, ónmázas fajansz, jelezve az alján, mázhibás
731. tétel
Tányér
Tata, 18. sz. második fele, ónmázas fajansz, jelezve az alján, apró mázhibával
732. tétel
Kancsó
Holics, 18. sz. második fele, ónmázas fajansz, jelezve az alján, restaurált
733. tétel
Tányér
Tata, 18. sz. második fele, ónmázas fajansz, jelezve az alján, peremén kis sérülésekkel
734. tétel
Tál
Holics, 18. sz. második fele, ónmázas fajansz, jelezve az alján
735. tétel
Szenteltvíztartó
Holics, 1800 körül, ónmázas fajansz, jelzett a hátoldalán, kis mázhibával
736. tétel
Cukortartó
737. tétel
Tál
738. tétel
Pieta
magyar, 19. sz. első fele, faragott, festett hársfa, talapzatán felirattal, sérült
739. tétel
Talpas kereszt
magyar, 19. sz., feketére festett fa és bronz, talpában ereklyetartó fiókkal
740. tétel
[701-720]
721-740
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-940]
[941-960]
[961-980]
[981-1000]
[1001-1020]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS