259. Néprajzi tárgyak
[701-720]
[721-740]
741-760
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-940]
[941-960]
[961-980]
[981-1000]
[1001-1020]
A Pribrami Madonna másolata
magyar, 19. sz. első fele, faragott, festett, aranyozott hársfa, sérült
741. tétel
Üvegikon, 4 db (Szent György, Szent Demeter, Férfi szent, Fegyveres lovas)
Balkán, 1900 körül, festett üveg
742. tétel
Sasvári Pieta
magyar, 19. sz., faragott, festett hársfa, kis kopásokkal
743. tétel
Szentháromság - Üvegikon
Ausztria, Sandl, 19. sz. eleje, festett, aranyozott üveg, kis sérüléssel
744. tétel
Mária a kis Jézussal - Üvegikon
Morvaország, 19. sz. eleje, festett, aranyozott üveg, törött
745. tétel
Feszület
osztrák, 19. sz. második fele, foncsorozott, festett, fújt hutaüveg, hátoldalán J.J.C. monogrammal
746. tétel
Búcsújáró emlék
magyar, 19. sz. első fele, festett viasz, textil, fémfólia, papír applikáció
747. tétel
A Mariazelli Madonna másolata
osztrák, 18. sz. második fele, faragott, festett hársfa, sérült, hiányos
748. tétel
Fájdalmas Krisztus
Nyugat - Magyarország, 19. sz., faragott, festett fa, sérült
749. tétel
A Pribrami Madonna másolata
magyar, 19. sz. első fele, faragott, festett, aranyozott hársfa
750. tétel
Sasvári Pieta
magyar, 19. sz., faragott, festett, ezüstözött fa, festése hiányos
751. tétel
Korpusz
magyar, 19. sz. vége, faragott, festett fa, sérült, hiányos
752. tétel
A Mariazelli Madonna mása
osztrák, 19. sz., festett, faragott és ezüstözött fa
753. tétel
Korpusz
magyar, 19. sz. első fele, faragott, festett fa, sérült, hiányos
754. tétel
Püspök szent
osztrák, 18. sz., faragott, festett fa, sérült, hiányos
755. tétel
Szent Flórián
Nyugat - Magyarország, 18. sz. vége, faragott, festett fa, sérült, hiányos
756. tétel
Palack dugóval
osztrák, 18. sz. vége, zománcfestett, aranyozott tejüveg, aranyozása kopott, kis sérüléssel
757. tétel
Palack és füles pohár
osztrák, 18. sz. vége, zománcfestett tejüveg, aranyozott díszítéssel, aranyozása kopott, kis sérüléssel
758. tétel
Díszpohár
német, 19. sz. eleje, színtelen hutaüveg, köszörült díszítéssel, Ádám és Éva ábrázolással, német nyelvű felirattal
759. tétel
Tányér és pohár
osztrák, 1800 körül, zománcfestett, aranyozott tejüveg (nem összetartozó), aranyozása kopott
760. tétel
[701-720]
[721-740]
741-760
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-940]
[941-960]
[961-980]
[981-1000]
[1001-1020]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS