Füles pohár
osztrák, 19. sz. első fele, mangánlila festésű, aranyozott díszítésű tejüveg
761. tétel
Fűszertartó
osztrák, 19. sz. eleje, zománcfestett, aranyozott tejüveg, aranyozása kopott, kis sérüléssel
762. tétel
Díszpohár
magyar, 19. sz. második fele, színtelen üveg, köszörült díszítéssel, Huszár búcsúja kedvesétől ábrázolással, peremén kis sérüléssel
763. tétel
Palackpár dugóval
osztrák, 1800 körül, tejüveg, zománcfestett, aranyozott figurális díszítéssel, mindkettő nyaka restaurált, egyik repedt
764. tétel
Díszpohár
magyar, 19. sz. második fele, bíborpácolt üveg, zománcfestett és aranyozott díszítéssel, címer ábrázolással, M. R. monogrammal
765. tétel
Emlékpohár
Parád, 19. sz. vége, csiszolt, köszörült, bíborpácolt színtelen üveg, "FÜREDI EMLÉK K. S." felirattal és balatonfüredi épületek ábrázolásával
766. tétel
Talpas emlékpohár
magyar, 19. sz. második fele, csiszolt, köszörült, rubinpácolt üveg, zománcfestett, aranyozott díszítéssel, koronás magyar címerrel, "Éljen a haza" felirattal, aranyozása kopott
767. tétel
Emlékpohár
magyar, 19. sz. második fele, csiszolt, köszörült, bíborpácolt üveg, zománcfestett, aranyozott, magyar koronás címer ábrázolással, "Éljen a haza" felirattal, sérült, aranyozása kopott
768. tétel
Emlékpohár
magyar, 19. sz. vége, bíborpácolt üveg, köszörült díszítéssel, koronás magyar címer ábrázolással, kis kopásokkal
769. tétel
Emlékpohár
magyar, 19. sz. vége, bíborpácolt, zománcfestett, aranyozott üveg, koronás magyar címer ábrázolással és "Éljen a haza, Emlékül" feliratokkal, festése kopott
770. tétel
Deák Ferenc emlékpohár
magyar, 19. sz. vége, festett, aranyozott üveg, matricázott képmezőben a politikus portréjával és "Éljen Deák Ferencz" felirattal
771. tétel
Emlékpohár
magyar, 19. sz. vége, többrétegű, bíborpácolt, zománcfestett üveg, magyar címer ábrázolással, "Emlékül" felirattal, aranyozás kopott
772. tétel
Díszpohár
magyar, 19. sz. második fele, színtelen, csiszolt, köszörült üveg, aranyozott, ezüstözött díszítéssel, "Die Kettenbrücke in Pesth" felirattal, festése kopott
773. tétel
Palack
Zemplén, 19. sz. második fele, színtelen, fújt hutaüveg
774. tétel
Olaj - ecettartó
Erdély, 18. sz. vége, színtelen hutaüveg
775. tétel
Gyertyatartó
osztrák, 20. sz. eleje, formába préselt színtelen üveg
776. tétel
Sonkaüveg
Zemplén, 19. sz. első fele, zöldes hutaüveg
777. tétel
Üvegbúra
Erdély, 19. sz. első fele, zöldes hutaüveg
778. tétel
Kancsó
Fekete-erdő, 19. sz. második fele, kobaltkék hutaüveg, szájperemén apró csorbulással
779. tétel
Kocsmaüveg, 2 db
Zemplén, 19. sz. vége, színtelen hutaüveg, egyiken csiszolt díszítéssel