259. Néprajzi tárgyak
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
781-800
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-940]
[941-960]
[961-980]
[981-1000]
[1001-1020]
Kancsó, 2 db
Zemplén, 19. sz. vége, színtelen hutaüveg
781. tétel
Bütykös kancsó
782. tétel
Légyfogó
Zemplén, 19. sz. vége, sárgás hutaüveg
783. tétel
Kancsó
Fekete-erdő, 19. sz. második fele, kobaltkék hutaüveg
784. tétel
Kancsó
Zemplén, 19. sz. vége, színtelen, bordázott hutaüveg
785. tétel
Kancsó
Erdély, 19. sz. második fele, színtelen hutaüveg
786. tétel
Pohár, 2 db
Zemplén, 19. sz. második fele, színtelen hutaüveg, optikai díszítéssel
787. tétel
Kancsó
Zemplén, 19. sz. második fele, zöld hutaüveg, optikai díszítéssel
788. tétel
Palack
Zemplén, 19. sz. második fele, gerezdes díszítésű, színtelen hutaüveg, repedt
789. tétel
Kotyogós palack
Zemplén, 19. sz. vége, színtelen hutaüveg, kis sérüléssel
790. tétel
Palack
Felvidék, 19. sz. második fele, színtelen hutaüveg, köszörült díszítéssel
791. tétel
Palack
Erdély, 19. sz. vége, színtelen hutaüveg, színes üveg talppal
792. tétel
Kancsó
Erdély, 19. sz. második fele, színtelen hutaüveg, hiányos
793. tétel
Kancsó
Zemplén, 19. sz. második fele, bordás díszítésű színtelen hutaüveg
794. tétel
Üvegbúra
Parád, 19. sz. közepe, mézszínű hutaüveg
795. tétel
Kotyogós üveg
796. tétel
Légyfogó
Zemplén, 19. sz. második fele, zöldes hutaüveg
797. tétel
Légyfogó
Zemplén, 19. sz. első fele, zöld hutaüveg
798. tétel
Légyfogó
Zemplén, 19.sz. második fele, zöldes hutaüveg
799. tétel
Palack
Zemplén, 19. sz. második fele, zöldes színű fújt hutaüveg, 6 literes
800. tétel
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
781-800
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-940]
[941-960]
[961-980]
[981-1000]
[1001-1020]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS