259. Néprajzi tárgyak
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
801-820
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-940]
[941-960]
[961-980]
[981-1000]
[1001-1020]
Palack
Zemplén, 19. sz. vége, zöldes színű fújt hutaüveg, 8 literes
801. tétel
Palack
Zemplén, 19. sz. vége, zöldes színű fújt hutaüveg, 2 literes
802. tétel
Éjjeli edény
Zemplén, 19. sz. vége, zöldes színű fújt hutaüveg
803. tétel
Palack
Erdély, 19. sz. vége, zöldes színű hutaüveg, alján felhasználói betűjelzéssel
804. tétel
Bokály
Székelyudvarhely, 19. sz. eleje, mázas cserép, restaurált
805. tétel
Bokály
Barcaság, 19. sz. második fele, mázas cserép, restaurált
806. tétel
Bokály
Székelyudvarhely, 19. sz. első fele, mázas cserép, kis sérüléssel
807. tétel
Bokály
Székelyudvarhely, 19. sz. közepe, mázas cserép, mázhibás
808. tétel
Tányér
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép
809. tétel
Bokály
Székelyudvarhely, 1850 körül, mázas cserép, restaurált
810. tétel
Tányér
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép, sérült
811. tétel
Tál
812. tétel
Füles tál
Torda, 19. sz. vége, mázas cserép
813. tétel
Bokály
Székelyföld, 19. sz., mázas cserép, kis sérüléssel
814. tétel
Bokály
Barcaság, 19. sz. első fele, mázas cserép
815. tétel
Bokály
Hunyad, 19. sz. első fele, mázas cserép, sérült, mázhibás
816. tétel
Bokály
Felsőbánya, 19. sz. eleje, mázas cserép
817. tétel
Tányér
818. tétel
Tányér
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép, kis sérüléssel
819. tétel
Tányér
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép, kis mázsérüléssel
820. tétel
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
801-820
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-940]
[941-960]
[961-980]
[981-1000]
[1001-1020]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS