259. Néprajzi tárgyak
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
821-840
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-940]
[941-960]
[961-980]
[981-1000]
[1001-1020]
Bokály
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép, repedt
821. tétel
Füles tál
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép, mázhibás
822. tétel
Bokály
Beszterce, 19. sz. első fele, mázas cserép
823. tétel
Bokály
Torda, 19. sz. közepe, mázas cserép
824. tétel
Füles tál
Székelyudvarhely, 19. sz. vége, mázas cserép, sérült, mázhibás
825. tétel
Tányér
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép, kis sérüléssel
826. tétel
Tányér
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép, apró mázhiba
827. tétel
Bokály
Székelykeresztúr, 1868, mázas cserép, restaurált
828. tétel
Tányér
Torda, 19. sz. vége, mázas cserép
829. tétel
Bokály
Székelyföld, 19. sz. első fele, mázas cserép, apró sérüléssel
830. tétel
Bokály
Zilah, 19. sz. második fele, mázas cserép, kis sérüléssel
831. tétel
Bokály
Zilah, 19. sz. második fele, mázas cserép, ragasztott
832. tétel
Bokály
Zilah, 19. sz. második fele, mázas cserép
833. tétel
Tányér
834. tétel
Tányér
Zilah, 19. sz. közepe, mázas cserép, repedt
835. tétel
Tál
Zilah, 19. sz. közepe, mázas cserép
836. tétel
Tál
837. tétel
Bokály
Gönc, 19. sz. első fele, mázas cserép, apró sérüléssel
838. tétel
Bokály
Désháza, 19. sz. első fele, mázas cserép
839. tétel
Bokály
Dés, 19. sz. második fele, mázas cserép
840. tétel
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
821-840
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-940]
[941-960]
[961-980]
[981-1000]
[1001-1020]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS