259. Néprajzi tárgyak
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
841-860
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-940]
[941-960]
[961-980]
[981-1000]
[1001-1020]
Tányér
Torda, 1903, mázas cserép, "Polonyi 1903" felirattal
841. tétel
Tányér
Torda, 19. sz. vége, mázas cserép, apró mázhibával
842. tétel
Bokály
Torda, 19. sz. közepe, mázas cserép, sérült
843. tétel
Tányér
Torda, 19. sz. közepe, mázas cserép, hajszálrepedt, kopott
844. tétel
Bokály
Székelykeresztúr, 19. sz. első fele, mázas cserép, hajszálrepedt, apró sérüléssel
845. tétel
Füles tál
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép
846. tétel
Füles tál
847. tétel
Bokály
Daróc, 19. sz. eleje, mázas cserép, apró javítással
848. tétel
Bokály
erdélyi szász, 18. sz. vége, mázas cserép, kis sérüléssel
849. tétel
Kályhacsempe
Beszterce, 19. sz. eleje, mázas cserép, restaurált
850. tétel
Kályhacsempe
Beszterce, 19. sz, eleje, mázas cserép
851. tétel
Kályhacsempe
Beszterce, 19. sz. második fele, mázas cserép, sérült
852. tétel
Kályhacsempe
Beszterce, 19. sz. első fele, mázas cserép, sérült
853. tétel
Bokály
Brassó, 19. sz. eleje, mázas cserép, kis restaurálással
854. tétel
Bokály
Beszterce, 18. sz. vége, mázas cserép, sérült
855. tétel
Bokály
Beszterce, 1800 körül, mázas cserép, sérült
856. tétel
Bokály
857. tétel
Kályhacsempe
Homoróddaróc, 19. sz. eleje, mázas cserép, sérült
858. tétel
Kályha peremdísz
Szász, 19. sz. eleje, mázas cserép, mázhibás
859. tétel
Bokály
Szászkézd, 1802, mázas cserép, sgraffitós díszítéssel, kis restaurálással
860. tétel
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
841-860
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-940]
[941-960]
[961-980]
[981-1000]
[1001-1020]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS