241. Néprajzi tárgyak
301-320
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-713]
Kancsó
Felvidék, 19. sz. eleje, ónmázas fajansz, restaurált
301. tétel
Olajos korsó
Felvidék, 19. sz. eleje, ónmázas fajansz, jelezve az alján: "K", hajszálrepedt
302. tétel
Bokály
Felvidék, 19. sz. közepe, ónmázas fajansz
303. tétel
Bokály
Felvidék, 18. sz. vége, ónmázas fajansz, gerezdes díszítéssel, alján "S" jelzés
304. tétel
Bokály
Felvidék, 19. sz. eleje, ónmázas fajansz
305. tétel
Bokály
Modor, 19. sz. közepe, ónmázas fajansz
306. tétel
Bokály
Ószombat, 18. sz. második fele, ónmázas fajansz, füle restaurált
307. tétel
Bokály
Ószombat, 18. sz. második fele, ónmázas fajansz, restaurált
308. tétel
Bokály
Felvidék, 19. sz. eleje, ónmázas fajansz, mázhibás
309. tétel
Tál
Felvidék, 18. sz. vége, ónmázas fajansz, hajszálrepedt
310. tétel
Bokály
Felvidék, 19. sz. első fele, ónmázas fajansz
311. tétel
Olajos korsó
Modor, 1911, ónmázas fajansz, restaurált
312. tétel
Tál
Modor, 19. sz. második fele, ónmázas fajansz, repedt
313. tétel
Dísztál
Modor, 1885, ónmázas fajansz, "Éljen Felségönk 1885 S.H." felirattal, apró sérülésekkel
314. tétel
Talpas tál
Felvidék, 19. sz. második fele, ónmázas fajansz
315. tétel
Csalikancsó
Modor, 20. sz. eleje, ónmázas fajansz
316. tétel
Tányér
Modor, 20. sz. eleje, ónmázas, áttört díszítésű fajansz, jelezve az alján: "Modor"
317. tétel
Tányér
erdélyi szász, 1754, mázas cserép, sérült
318. tétel
Kancsó
Nagylévárd, 1772, ónmázas fajansz, gerezdes díszítéssel, "Duba Isstwan" felirattal, restaurált
319. tétel
Bokály
320. tétel
301-320
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-713]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS