241. Néprajzi tárgyak
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
481-500
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-713]
Tányér
Zilah, 19. sz. második fele, mázas cserép, apró mázhibával
481. tétel
Bokály
Zilah, 19. sz. vége, mázas cserép
482. tétel
Bokály
Zilah, 19. sz. második fele, mázas cserép, sérült
483. tétel
Bokály
484. tétel
Bokály
Zilah, 19. sz. második fele, mázas cserép, restaurált
485. tétel
Bokály
Zilah, 19. sz. vége, mázas cserép, apró sérülésekkel
486. tétel
Bokály
Zilah, 19. sz. közepe, mázas cserép, sérült
487. tétel
Tányér
Zilah, 19. sz. második fele, mázas cserép
488. tétel
Bokály
Zilah, 19. sz. második fele, mázas cserép, mázhibás, repedt
489. tétel
Bokály
Zilah, 19. sz. második fele, mázas cserép, mázhibás
490. tétel
Tányér
Zilah, 19. sz. közepe, mázas cserép
491. tétel
Bokály
Zilah, 19. sz. közepe, mázas cserép, mázhibás
492. tétel
Bokály
493. tétel
Tányér
494. tétel
Bokály
495. tétel
Tál
496. tétel
Korsó
Zilah, 1884, mázas cserép, mázhibás
497. tétel
Tányér
498. tétel
Tányér, 3 db
Vámfalu, 19. sz. vége, mázas cserép
499. tétel
Bokály
Közép-Erdély (Borgó völgye ?), 19. sz. második fele, mázas cserép
500. tétel
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
481-500
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-713]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS