241. Néprajzi tárgyak
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
541-560
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-713]
Kuglófsütő
Dunántúl, 19. sz. vége, mázas cserép
541. tétel
Kuglófsütő
Csákvár, 19. sz. vége, mázas cserép
542. tétel
Kuglófforma
Dunántúl, 19. sz. második fele, mázas cserép, karcolt díszítéssel
543. tétel
Tál
Gyöngyös, 19. sz. vége, mázas cserép, mázhibával
544. tétel
Tál
Mezőtúr, 19. sz. vége, mázas cserép, repedt
545. tétel
Szűrőtál
Dél-Alföld, 19. sz. vége, mázas cserép, sérült
546. tétel
Lakodalmas fazék
Őrség, 19. sz. vége, mázatlan és mázas cserép
547. tétel
Lakodalmas fazék
Csákvár, 19. sz. vége, mázatlan cserép, sérült
548. tétel
Sütőtál, 2 db
Őrség, 19. sz. vége, mázas cserép
549. tétel
Lakodalmas fazék
Gömör, 19. sz. második fele, mázas és mázatlan cserép
550. tétel
Kétfülű kanta
Mezőtúr, 19. sz. közepe, mázas cserép
551. tétel
Nagy tál
Gömör, 19. sz. második fele, mázas cserép, benyomkodott díszítéssel, apró sérüléssel
552. tétel
Nagy tál
Mezőtúr, 19. sz. második fele, mázas cserép, mázhibás
553. tétel
Füles edény
Észak-Dunántúl, 19. sz. vége, mázas cserép, sérült
554. tétel
Kuglófsütő
555. tétel
Kuglófsütő
Alföld, 19. sz. vége, mázas cserép
556. tétel
Kuglófsütő
557. tétel
Korsó
Dél-Dunántúl, 19. sz. vége, mázas cserép, restaurált
558. tétel
Tál
Sárospatak, 19. sz. vége, mázas cserép, repedt
559. tétel
Tál
Sárospatak, 19. sz. vége, mázas cserép, restaurált
560. tétel
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
541-560
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-713]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS