241. Néprajzi tárgyak
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
581-600
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-713]
Butella
Hódmezővásárhely, 1828, "Babitzki Andrásé ez a butélia 1828" felirattal, mázas cserép, kis sérüléssel
581. tétel
Butella
Makó, 1907, mázas cserép, " Vincze János fazekas tanonc készítette" felirattal, áttört díszítéssel, sérült
582. tétel
Butella
Hódmezővásárhely, 1900 körül, mázas cserép, karcolt díszítéssel, sérült
583. tétel
Butella
Hódmezővásárhely (?), 1889, mázas cserép, feliratos díszítéssel
584. tétel
Tányér, 14 db
Hollóháza, Apátfalva, Telkibánya és Wilhelmsburg, 1900 körül, festett keménycserép, sérült
585. tétel
Tányér, 14 db
586. tétel
Piaci mérleg
Erdély, 19. sz. vége, kovácsoltvas, "NA" tulajdonosi monogrammal
587. tétel
Piaci mérleg
Erdély, 19. sz. vége, kovácsoltvas
588. tétel
Serpenyő, 2 db
Erdély, 19. sz. második fele, réz és kovácsoltvas, sérült
589. tétel
Tányér, 14 db
Hollóháza és Apátfalva, 1900 körül, festett keménycserép, sérült
590. tétel
Piaci mérleg
Erdély, 19. sz. vége, kovácsoltvas és réz, hitelesítő jelekkel
591. tétel
Fogas
Erdély, 20. sz. eleje, kovácsoltvas
592. tétel
Kuglófsütő
Ausztria, 20. sz. eleje, mázas keménycserép
593. tétel
Esküvői tányér, 3 db
Észak-Magyarország, 1907-1912, festett, aranyozott porcelán, "Balla Mari 1907", "H.K. M.P. 1907" és "Emlék 1912" felirattal
594. tétel
Mozsár törővel
Erdély, 1761, bronz, "Sandor Janos" rátétes felirattal
595. tétel
Vasaló
Ungvár, 19. sz. vége, bronz, "Jót állunk a jóságért, Horovitz és fia, Ungvár", hiányos
596. tétel
Mozsár törővel
Erdély, 19. sz. vége, öntöttvas, sérült
597. tétel
Diótörő
magyar, 19. sz. vége, öntöttvas
598. tétel
Lábos alátét
Erdély, 19. sz. vége, öntött sárgaréz
599. tétel
Diótörő
Észak - Magyarország, 19. sz. vége, öntöttvas
600. tétel
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
581-600
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-713]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS