241. Néprajzi tárgyak
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
621-640
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-713]
Fedeles kancsó
magyar, 19. sz. vége, ónozott, kalapált vörösréz
621. tétel
Bányászlámpa
Felvidék, 19. sz., kovácsoltvas és vaslemez, "I. J. Rozsnyó" felirattal
622. tétel
Zár kulccsal
Erdély, 18. sz. vége, kovácsoltvas és réz
623. tétel
Füles edény
624. tétel
Hajó lámpás
angol, 20. sz. első fele, réz és üveg
625. tétel
Lábas
osztrák, 19. sz. vége, kalapált, ónozott vörösréz
626. tétel
Kétoldalas mézesbáb forma (ütőfa)
Debrecen, 19. sz. második fele, faragott, vésett diófa
627. tétel
Levélnehezék
Munkács (?), 19. sz., öntött vas, Napóleon alakjával, sérült
628. tétel
Gyufatartó
magyar (?), 19. sz. második fele, kalapált, poncolt vörösréz
629. tétel
Népfelkelő
magyar (?), 19. sz. vége, öntött vas
630. tétel
Tál
Felvidék, 1741, ón, "HF" monogrammal
631. tétel
Ereklyetartó kereszt
18. sz., faragott, aranyozott fa, filigrán fém díszítéssel, papír, tus feliratokkal
632. tétel
A bécsi kapucinusok Szoptató Szűzanya kegyképének mása
osztrák, 19. sz., festett üveg, papírmasé virágdíszítéssel
633. tétel
Talpas kereszt
magyar, 19. sz., feketére festett fa és bronz, talpában ereklyetartó fiókkal
634. tétel
Szenteltvíztartó
osztrák, 1800 körül, ón
635. tétel
Tót Biblia
1869, "Fabjan Janos 1869" felirattal, bőr kötésén domborított sárgaréz borítással, sérült
636. tétel
Türelem üveg
magyar, 20. sz. első fele, színtelen üveg palackban festett, faragott fa
637. tétel
Krisztus a kereszten
magyar, 19. sz. második fele, bronz, hiányos
638. tétel
Búcsújáró emlék
magyar, 19. sz. első fele, festett viasz, textil, fémfólia, papír applikáció
639. tétel
Üveg ikon - Szent Paraszkiva
Füzesmikola, 19. sz. közepe, festett üveg
640. tétel
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
621-640
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-713]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS