241. Néprajzi tárgyak
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
641-660
[661-680]
[681-700]
[701-713]
"Maria Hilf"
osztrák, 19. sz. közepe, gouache, papír, relief
641. tétel
Búcsújáró emlék, 2 db
aranyozott fém keretben színes nyomat, Szt. Katalin és Szt. Magdolna
642. tétel
Kenyérpecsételő, 2 db
Máramaros, 19. sz. vége, faragott kő
643. tétel
Úti ikon - Szent Miklós
orosz, 19. sz. vége, öntött bronz
644. tétel
Pieta
1878, faragott, festett, aranyozott fa, hátoldalán: 1878 "KJ" monogrammal
645. tétel
A Pribrami Madonna másolata
19. sz. első fele, faragott, festett, aranyozott hársfa
646. tétel
Krisztus a kereszten
Nógrád megye, 19. sz. második fele, festett, faragott fa
647. tétel
Korpusz
Nyugat-Magyarország, 18. sz., faragott, festett fenyőfa, sérült, hiányos
648. tétel
Üvegikon - Fájdalmas Istenanya
Fogaras, festett üveg
649. tétel
Üvegikon - Mária elszenderedése
Gyulafehérvár, 19. sz. második fele, festett üveg
650. tétel
Patikaüveg, 4 db
magyar, 19. sz. vége, színtelen üveg, színes zománcfestett feliratokkal, apró csorbulással, dugók pótoltak
651. tétel
Patikaüveg, 3 db
magyar, 19. sz. vége, színezett barna üveg, zománcfestett feliratokkal, kis csorbulással
652. tétel
Patikaüveg, 6 db
magyar, 19. sz. vége - 20. sz. eleje, színtelen és barna üveg, zománcfestett feliratokkal, dugók pótlások, apró csorbulással
653. tétel
Patikaüveg, 5 db
magyar, 19. sz. vége, színtelen üveg, színes zománcfestett feliratokkal, apró csorbulással
654. tétel
Palack
magyar, 19. sz. vége, fújt tejüveg, pecsétviasz színű üvegszál díszítéssel
655. tétel
Patikaüveg, 5 db
magyar, 19. sz. vége, színtelen üveg, zománcfestett feliratokkal
656. tétel
Patikaedény, 3 db
Bécs, 1840 körül, aranyozott porcelán, "ADEPS SUILLUS BENZOAT" felirattal, két sima test, masszába nyomott bélyegzővel, a feliratos 1593-as formaszámmal
657. tétel
Virrasztó lámpa
magyar, 19. sz. vége, fújt üveg, zománcfestett díszítéssel
658. tétel
Palack, 2 db
magyar, 20. sz. eleje, anyagában színezett kék üveg és tejüveg, az egyiken "Vihnyei emlék" felirattal, kis kopásokkal
659. tétel
Kancsó
magyar, 19. sz. vége, kétrétegű fújt tejüveg
660. tétel
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
641-660
[661-680]
[681-700]
[701-713]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS