Tányér
Holics, 1836, ónmázas fajansz, máz feletti jelzés az alján:"H. 1836", repedt
321. tétel
Kancsó
Ószombat, 19. sz. eleje, ónmázas fajansz, hiányos
322. tétel
Tányér
magyar, 19. sz. második fele, festett keménycserép
323. tétel
Váza
Bakonybél, 19. sz. második fele, festett keménycserép, masszába nyomott jelzéssel: Bakonybél, restaurált
324. tétel
Tányér
Holics, 18. sz. második fele, ónmázas fajansz, jelzett az alján: "H", hajszálrepedéssel
325. tétel
Tányér
Tata, Fischer Károly, 19. sz. második fele, festett keménycserép, rátétes díszítéssel, masszába nyomott jelzéssel: "Fischer Károly Tata", kis mázhibával
326. tétel
Kancsó
Ausztria, 19. sz. második fele, mázas cserép, sérült
327. tétel
Kancsó
Görgény, 20. sz. eleje, mázas keménycserép, "Cserek Görgény" felirattal, apró mázhibával
328. tétel
Leveses tál
Holics, 18. sz. második fele, ónmázas fajansz, jelezve az alján: "H", repedt
329. tétel
Tányér
Felvidék, 18. sz. közepe, ónmázas fajansz, restaurált
330. tétel
Tányér
Tata, 18. sz. vége, ónmázas fajansz, jelezve az alján "T", sérült
331. tétel
Bokály
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép, repedt
332. tétel
Bokály
Torda, 19. sz. közepe, mázas cserép, sérült
333. tétel
Bokály
Torda, 19. sz. vége, mázas cserép, kis mázhibákkal
334. tétel
Bokály
Székelykeresztúr, 19. sz. második fele, mázas cserép
335. tétel
Bokály
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép, mázhibás
336. tétel
Tányér, 2 db
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép
337. tétel
Bokály