241. Néprajzi tárgyak
[301-320]
[321-340]
[341-360]
361-380
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-713]
Bokály
Felvidék, 19. sz. első fele, ónmázas fajansz
361. tétel
Korsó
Modor, 19. sz. második fele, ónmázas fajansz, sérült
362. tétel
Bokály
Felvidék, 19. sz. vége, ónmázas fajansz
363. tétel
Bokály
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép, sérült
364. tétel
Bokály
365. tétel
Bokály
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép, apró sérüléssel
366. tétel
Bokály
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép, mázhibás
367. tétel
Tányér
Torda, 19. sz. vége, mázas cserép
368. tétel
Korsó
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép
369. tétel
Füles tál
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép, restaurált
370. tétel
Füles tál
371. tétel
Korsó
372. tétel
Füles tál
373. tétel
Királybokály
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép, sérült, javított
374. tétel
Bokály
Székelyföld, 19. sz. eleje, mázas cserép, sérült
375. tétel
Királybokály
Székelyföld, 19. sz. második fele, mázas cserép, kis sérüléssel
376. tétel
Szilke
Torda, 20. sz. eleje, mázas cserép, kis mázhibákkal
377. tétel
Csúcsdísz
Székelyföld, 1907, mázas cserép, "TG" monogrammal, sérült
378. tétel
Tál
Beszterce, 19. sz. első fele, mázas cserép, mázhibás
379. tétel
Tál
380. tétel
[301-320]
[321-340]
[341-360]
361-380
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-713]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS