241. Néprajzi tárgyak
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
381-400
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-713]
Tányér
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép, mázhibás
381. tétel
Tál
Erdély, 20. sz. eleje, mázas cserép, mázhibás
382. tétel
Tál
Óbánya, 19. sz. vége, mázas cserép, hajszálrepedt, sérült
383. tétel
Tányér
Torda, 19. sz. vége, mázas cserép
384. tétel
Tányér
Torda, 19. sz. vége, mázas cserép, kis sérüléssel
385. tétel
Tányér
386. tétel
Váza
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép, restaurált
387. tétel
Tányér
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép
388. tétel
Nagy szilke
Torda, 20. sz. eleje, mázas cserép, repedt
389. tétel
Tányér
Bakabánya, 19. sz. vége, mázas cserép
390. tétel
Bokály
391. tétel
Bokály
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép, sérült
392. tétel
Bokály
393. tétel
Bokály
Torda, 19. sz. vége, mázas cserép, mázhibás
394. tétel
Bokály
395. tétel
Bokály
Torda, 20. sz. eleje, mázas cserép
396. tétel
Bokály
397. tétel
Bokály
398. tétel
Bokály
399. tétel
Bokály
Torda, 19. sz. vége, mázas cserép, apró sérülésekkel
400. tétel
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
381-400
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-713]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS