241. Néprajzi tárgyak
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
401-420
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-713]
Bokály
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép, sérült
401. tétel
Bokály
Torda, 19. sz. vége, mázas cserép
402. tétel
Bokály
Torda, 19. sz. vége, mázas cserép, sérült
403. tétel
Bokály
Torda, 19. sz. vége, mázas cserép, javított
404. tétel
Bokály
Székelyföld, 19. sz. második fele, mázas cserép, kis sérüléssel
405. tétel
Bokály
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép
406. tétel
Bokály
Bánffyhunyad, 19. sz. közepe, mázas cserép, kis sérülésekkel
407. tétel
Bokály
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép, mázhibás
408. tétel
Bokály
409. tétel
Bokály
Kalotaszeg, 19. sz. vége, mázas cserép, sérült, füle javított
410. tétel
Bokály
411. tétel
Tál
Torda, 19. sz. vége, mázas cserép, repedt
412. tétel
Bokály
Bánffyhunyad, 1900 körül, Bethlendi Márton (1880-1933) munkája, mázas cserép, jelezve: "Bethlendi Márton B. H."
413. tétel
Füles tál
414. tétel
Füles tál
Torda, 1872, mázas cserép, sérült
415. tétel
Tányér
416. tétel
Bokály
Torda, 19. sz. közepe, mázas cserép, kis sérüléssel, nyakán repedéssel
417. tétel
Tányér
418. tétel
Bokály
419. tétel
Tányér
420. tétel
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
401-420
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-713]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS