241. Néprajzi tárgyak
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
461-480
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-713]
Tányér
Torda, 19. sz. közepe, mázas cserép
461. tétel
Bokály
Székelyudvarhely, 19. sz. második fele, mázas cserép, mázhibás
462. tétel
Kályhacsempe
Almás, 1892, mázas cserép, "MJ" készítői jellel, kis sérüléssel
463. tétel
Kályhacsempe
Erdély, 19. sz. vége, mázas cserép, "BK" monogrammal, sérült
464. tétel
Kályhacsempe
Almás, 1906, mázas cserép, "MI" monogrammal
465. tétel
Kályhacsempe
Beszterce, 19. sz. második fele, mázas cserép, repedt
466. tétel
Kályhacsempe
Beszterce, 19. sz. második fele, mázas cserép, restaurált
467. tétel
Kályhacsempe
Beszterce, 19. sz. második fele, mázas cserép, kis sérüléssel
468. tétel
Kályhacsempe
Beszterce, 19. sz. második fele, mázas cserép, sérült
469. tétel
Kályhacsempe
Kalotaszeg, 17. sz. vége, mázatlan csillámos cserép, repedt
470. tétel
Sarokcsempe
Kalotaszeg, 1889, mázatlan cserép, "NI" és "KI" monogrammal, sérült
471. tétel
Kályhacsempe
Bánffyhunyad, 19. sz. második fele, mázas cserép, sérült
472. tétel
Kályhacsempe
Székelyföld, 18. sz. vége, mázatlan cserép
473. tétel
Kályhaszem, 4 db
Mohács és Dunántúl, 19. sz. vége, mázas cserép
474. tétel
Kályhacsempe
Küsmöd, 19. sz. vége, "A Beretzki Zsigmond munk..." felirattal, mázas cserép
475. tétel
Kályhacsempe
Beszterce, 19. sz. második fele, mázas cserép
476. tétel
Kályhacsempe
Beszterce, 19. sz. második fele, mázas cserép, repedt, javított
477. tétel
Tányér
Zilah, 19. sz. második fele, mázas cserép
478. tétel
Tányér
Zilah, 19. sz. vége, mázas cserép, mázhibás
479. tétel
Bokály
Zilah, 19. sz. második fele, mázas cserép, sérült
480. tétel
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
461-480
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-713]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS