Tál
Holics, 18. sz. második fele, ónmázas fajansz, jelezve az alján, sérült
1. tétel
Tál
Delft, 19. sz. vége, festett porcelán, sérült
2. tétel
Tányér
Holics, 18. sz. második fele, ónmázas fajansz, jelezve az alján, hajszálrepedt, sérült
3. tétel
Tányér
Holics, 18. sz. második fele, ónmázas fajansz, jelezve az alján
4. tétel
Csésze
Holics, 19. sz. első fele, ónmázas fajansz, jelezve, apró sérüléssel
5. tétel
Cukortartó
Holics, 18. sz. második fele, ónmázas fajansz, apró sérüléssel
6. tétel
Tányér
Tata, 18. sz. második fele, ónmázas fajansz, jelezve az alján, apró mázhibával
7. tétel
Tányér
Tata, 18. sz. második fele, ónmázas fajansz, jelezve az alján, peremén kis sérülésekkel
8. tétel
Tányér, 2 db
cseh, 20. sz., matricás porcelán, kék hagymamintás dekorral, írott Meissen jelzettel
9. tétel
Tányér
Felvidék, 18. sz. második fele, ónmázas fajansz, jelezve az alján: "MO", restaurált
10. tétel
Mártásos és szószos tálak, 9 db
Pirkenhammer, Bavaria, Austria és jelzet nélküli festett és matricás, virágmotívummal díszített porcelánok, néhány kanál pótolt, 1 db sérült, 2 db apró hibával