256. Online aukció
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
181-200
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-405]
Tubákos flakon
Kína, 20. sz. eleje, barnás üveg, két oldalán sárkány motívummal, türkizkék dugóval
181. tétel
Amulett
Kína, 20. sz. első fele, sodronydíszes, ezüstözött fém, csomózott zsinóron
182. tétel
Tubákos flakon dugóval
Kína, 20. sz. eleje, faragott zsírkő, festett korall dugóval, kis sérüléssel
183. tétel
Tubákos flakon
Kína, 20. sz., festett porcelán, alján jelzett
184. tétel
Tubákos flakon
Kína, 20. sz., dupla falú festett porcelán, alján jelzett
185. tétel
Tubákos flakon
Kína, 20. sz., festett porcelán, kanál hiányzik, alján jelzett
186. tétel
Fedeles doboz
Kína, 1900 körül, festett porcelán, hengeres forma, talpán jelzett, famille rose mintás díszítéssel
187. tétel
Váza
Japán, 20. sz. második fele, festett porcelán, utólagos nehezékkel, sérült
188. tétel
Tálca és 2 db kistányér
Japán, 20. sz. első fele, festett porcelán
189. tétel
Teáskészlet
190. tétel
Váza
Kína, 20. sz. eleje, festett porcelán, Fo oroszlán ábrázolással, Csien-lung pecsét másolattal
191. tétel
Pecsétnyomó
Kína, 20. sz., festett porcelán, jelzett
192. tétel
Tálka
Vietnám, 20. sz., festett, mázas keménycserép, hajszálrepedéssel
193. tétel
Kaukázusi "Kazak" szőnyeg
19. század vége, kopott, sérült
194. tétel
Kaukázusi szőnyeg
20. sz. eleje, gördesz csomózással, sérült
195. tétel
Kaukázusi "Shirván" szőnyeg
1900 körül, gördesz csomózás, kopott, javított
196. tétel
Iráni "Kaskai" szőnyeg
20. sz. eleje, szenné csomózás
197. tétel
Kaukázusi szőnyeg
20. sz. eleje, gördesz csomózás, kopott
198. tétel
Perzsa "Senneh" szőnyeg
20. sz., szenné csomózás
199. tétel
Iráni "Afshar" szőnyeg
19. sz. vége, szenné csomózás
200. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
181-200
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-405]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS