Emlékplakett
Kajlinger Mihály (1860-1924), Sződy Szilárd (Nagykáta, 1878-Budapest, 1939), 1925, bronz
221. tétel
Plakett
20. sz. eleje, Mozart portré, bronz
222. tétel
Plakett
MAOSZ Győr, 1937, öntött bronz
223. tétel
Emlékérem
Kilián György seregszemle emlékérem, 1956, kétoldalas plakett, bronz
224. tétel
Plakett
Beck Ö. Fülöp terve, Gyulai Pál születésének 80. évfordulójára, 1906, öntött bronz, jelzett: Beck Ö. Fülöp
225. tétel
Plakett
20. sz. eleje, "IA" jelzettel, szecessziós táncosnő, ón öntvény, kis sérüléssel
226. tétel
Emlékplakett
"A Magyar Kir. Keleti Akadémiának 20 éves fennállása alkalmából Kunos Ignácz igazgatónak...", Murányi Gyula (1881-1920), bronz, sarkán jelzett: Murányi
227. tétel
Plakett
20. sz. eleje, bronz, Brahms portré
228. tétel
7. Concours International de Musique de Budapest, 1963
bronz, kétoldalas plakett, Renner Kálmán (1927-1994), j.k.: Renner
229. tétel
Kétoldalas plakett
portugál, Centenario da Morte de Karl Marx, 1983, öntött bronz
230. tétel
Érme
Magyar Éremgyűjtők Egyesülete érme, Kiskőrösi csoport 1981, kétoldalas bronz plakett
231. tétel
Vizitkártya album, 50 db fotóval
232. tétel
Vizitkártya album, 44 db fotóval
Budapest, 19. sz. vége, bőr kötésben, réz veretekkel, Tisza Kálmán, József főherceg, István főherceg, Szily Kálmán, ifj. Jókai Mór és más közéleti személyiségek fotóival
233. tétel
Budapest, 19. sz. vége, bőr kötésben, réz díszítéssel, zárónyelv hiányzik, a Ghiczy család és dualizmus kori jelentős közéleti személyiségek fotóival, zár hiányzik
234. tétel
Családi és egyéni portréfotók, 10 db
235. tétel
Kabinetfotó (Vizitkártya), 8 db
236. tétel
Családi és portréfotók Goszleth István műterméből, 8 db
19. sz. vége, Budapest Kristóf tér 3. sz. műterem különböző időszakainak jelzetével, használt, de jó állapotban, 4 db nagyméretű és 4 db kabinetfotó, egy sarok sérült
237. tétel
Kabinetfotó (Vizitkártya), 30 db
238. tétel
Férfi portrék Keglovich Emil műterméből, 12 db
19. sz. vége, Keglovich Emil fényképészete Szeged jelzettel, 10 db szárazbélyegzővel is ellátva, alsó élek vágva
239. tétel
Mozsár
német, 19. sz. vége, öntött bronz, reneszánsz stílusú portrékkal díszítve, törő nélkül