256. Online aukció
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
241-260
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-405]
Mulatozó puttók
német, 19. sz. vége, ón
241. tétel
Fiú képmása
Itália, 19. sz., faragott alabástrom, sérült, restaurált
242. tétel
Osztrák szobrász, 19. sz. vége
Napóleon
243. tétel
Mozsár és törő
magyar, 20. sz. eleje, öntött bronz, törője vasból kiegészítés
244. tétel
Mérleg
magyar, 19. sz. vége, kovácsoltvas, réz és ón, hiányos
245. tétel
Mérleg
magyar, 19. sz. vége, vörösréz, kovácsoltvas, sérült
246. tétel
Mozsár és törő
247. tétel
Moreau, Auguste után, 19. sz. vége
Puttó dobbal
248. tétel
Kisfaludi Strobl Zsigmond
Puttó pillangóval
249. tétel
Cardona, Jossé Fou
Harmonikás fiú
250. tétel
Kisfaludi Strobl Zsigmond
Vénusz
251. tétel
Ingaóra
osztrák, 1900 körül, bronz szobor, j.n., sárgaréz óratokban Junghaus arab számos óra, nem működik, szobor derekánál törött, ragasztott
252. tétel
Óratartó
osztrák, 19. sz., faragott, aranyozott hársfa, sérült, óraszerkezet hiányzik
253. tétel
Bonheur, Isidore Jules
Paripa
254. tétel
Nyugat - európai szobrász, 19. sz. második fele
Keresztre feszített Krisztus
255. tétel
Osztrák szobrász, 19. sz.
Férfi szent
256. tétel
Talpas kereszt
német, talpa 19. sz. eleje, felső része 20. sz. eleje, kalapált, öntött sárga- és vörösréz (összeépített)
257. tétel
Osztrák szobrász, 18. sz.
Fájdalmas Krisztus
258. tétel
Osztrák szobrász, 18. sz.
Mária
259. tétel
Német szobrász, 19. sz.
Mária
260. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
241-260
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-405]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS